Bezpieczna noc z Dream Tubes

0
919

Dream Tubes to pomysłowe zabezpieczenie do pokoi małych dzieci, które chroni je przed wypadnięciem z łóżeczka. Można je stosować również podczas wyjazdów, na które nie chcemy zabierać przenośnego łóżka dziecięcego. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym My Room.

Przenosiny dziecka z łóżeczka niemowlęcego ze szczebelkami do tradycyjnego łóżka to ważny moment jego rozwoju. Maluch staje się coraz bardziej samodzielny i sprawny, ale w związku z tym narażony jest na dodatkowe zagrożenia. „Dziecko przyzwyczajone w nocy do bezpiecznej zmiany pozycji spania nie jest w stanie od razu zaadaptować się do nowych warunków. Może to skutkować niebezpiecznymi upadkami z łóżeczka, a w dłuższej perspektywie nawet lękami związanymi z zasypianiem” – podkreśla Magdalena Zielińska, właścicielka sklepu internetowego www.myroom.pl . Aby zmiana ta była mniej stresująca zarówno dla dzieci, jak i rodziców, zaprojektowano Dream Tubes. Jest to system dwóch wypełnionych powietrzem tub, wsuwanych do zintegrowanych z prześcieradłem tuneli. Dmuchane burty stanowią skuteczne zabezpieczenie chroniące malucha przed wypadnięciem z łóżka. Dream Tubes zamówić można w sklepie internetowym My Room / www.myroom.pl / z kompleksowym wyposażeniem pokoi dziecięcych.My_Room_Dream_Tubes_zdjecie_aranzacyjne_2

Dream Tubes przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 5 lat. Może być stosowany w domu, ale również podczas wyjazdów wakacyjnych czy krótkich wypadów weekendowych. Dziecko korzystające z systemu Dream Tubes ma do dyspozycji przestrzeń do spania o rozmiarach 70 x 140 centymetrów. Dream Tubes ma jeszcze jedną zaletę – pomaga zatrzymać niesforną kołdrę w granicach dziecięcego łóżka, dzięki czemu śpiące dziecko rzadziej bywa odkryte i wychłodzone. Dream Tubes jest bardzo łatwy w codziennej obsłudze. „Wystarczy założyć  odpowiedniej wielkości prześcieradło na materac, nadmuchać tuby zabezpieczające a następnie umieścić je w specjalnie do tego wyznaczonych kieszeniach. Po złożeniu produkt jest bardzo lekki i ma rozmiary ręcznika plażowego, dzięki czemu z powodzeniem można go zabrać nawet w daleką podróż samolotową.”- dodaje Magdalena Zielińska ze sklepu My Room. Podobnie, jak pościel może być prany w pralce bez ryzyka uszkodzenia. Producenci postawili na wysoką jakość – Dream Tubes wykonany jest w 100% z wysokogatunkowej bawełny.

Produkt został doceniony przez ekspertów branżowych, którzy przyznali mu takie wyróżnienia, jak Najlepszy Produkt podczas targów Baby Show, Najlepszy Debiut –nagroda przyznawana przez UK’s Baby Products Association oraz nagrodę Gold Award for Innovation.

Więcej informacji na temat Dream Tubes dostępnych jest na stronie internetowej www.myroom.pl oraz na profilu marki My Room na Facebooku https://www.facebook.com/meble.myroom

My_Room_Dream_Tubes_zdjecie_aranzacyjne_4

--

 

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię