Bezpieczny fotelik samochodowy dla aktywnych

0
3003

Pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka jest bardzo ważny. Niestety, już po ok. roku czasu, konieczna jest wymiana na kolejny. Aby maksymalnie ułatwić życie rodzicom, marka BeSafe połączyła ze sobą bezpieczeństwo i wygodę. Rewolucyjna koncepcja iZi Modular umożliwia montaż kolejnego fotelika w jednej bazie ISOfix. Takie rozwiązanie doceniają wszystkie aktywnie żyjące rodziny.

Innowacyjna koncepcja iZi Modular

Rodzina w XXI wieku żyje w naprawdę szybkim tempie. Każdy dzień wymaga naprawdę sprawnych rozwiązań logistycznych, które współcześni ludzie mają opanowane do perfekcji. Każdy rodzic ma dokładnie opracowany plan – wie, kto odbiera dziecko z placówki i o której zaczyna i kończy pracę. Niejednokrotnie wymaga to zaangażowania również dziadków. To znacznie łatwiejsze, odkąd foteliki samochodowe RWF nie wymagają skomplikowanego montażu.

Dzięki nowoczesnej koncepcji iZi Modular bezpieczny fotelik samochodowy zamontujesz dosłownie jednym kliknięciem. Innowacyjna instalacja “click&go” pozwoli na sprawne obsługiwanie całości nawet niedoświadczonym wujkom czy dziadkom. Podróżowanie z maluchami stanie się o wiele prostsze, a co za tym idzie – przyjemniejsze!

Łatwe użytkowanie

Podstawową zaletą koncepcji iZi Modular jest fakt, że jedna baza ISOfix umożliwia montaż dwóch fotelików z dwóch różnych grup wiekowych. Najpierw znajduje się na niej fotelik dla noworodka, a później model dla dzieci do 4 lat. Dlaczego to tak wielkie ułatwienie?

Foteliki samochodowe RWF są z zasady dość ciężkie i sporych rozmiarów. Tymczasem koncepcja iZi Modular sprawia, że już samo przenoszenie ich jest znacznie łatwiejsze. Możesz bowiem oddzielić samo siedzisko od bazy – nie ma więc zbędnej i męczącej szarpaniny, natomiast naturalnie rodzi się wygoda użytkowania. To jednak nie wszystko, co zawdzięczamy innowacyjnej koncepcji.

Aktywne rodziny, które dużo pracują i starają się jak najwięcej podróżować, często posiadają kilka samochodów. Koncepcja iZi Modular pozwala im na stały montaż bazy ISOfix, w którą bez trudu – zaledwie jednym kliknięciem! – mogą zamontować siedzisko. Może to być fotelik dla noworodka albo fotelik samochodowy do 4 lat.

Wyjątkowa wygoda

Marka BeSafe wie, że nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Nawet najlepiej zorganizowana rodzina czasem stanie przed wyjątkową sytuacją. Wystarczy jedna nieplanowana, a konieczna wizyta w sklepie, podczas gdy maluch właśnie zasnął w foteliku. Każdy rodzic wie, co oznacza jego nagłe przebudzenie. Fotelik dla noworodka można bez trudu wypiąć z bazy i zamontować na stelażu wózka, dzięki czemu maluszek cieszy się nieprzerwanym snem.

Jednocześnie jednak warto pamiętać, że fotelik dla niemowlaka nie gwarantuje odpowiedniej pozycji dla dziecka – nie może więc spędzać w nim zbyt dużo czasu. Dodatkowe 10 minut w sklepie nie powinno mu jednak zaszkodzić, a z całą pewnością to rozwiązanie, które może uratować dzień całej rodziny, chroniąc ją przed niezadowoleniem nagle rozbudzonego maluszka.

bezpieczny fotelik samochodowy

Koncepcja iZi Modular – z dzieckiem przez lata

Pierwsze 4 lata życia dziecka to okres olbrzymich zmian. Począwszy od kruchego i w pełni zależnego od rodziców noworodka, skończywszy na coraz bardziej samodzielnym małym człowieku. Zmienia się jednak nie tylko jego wzrost, wygląd czy charakter. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort w podróży rosnącemu dziecku, należy dobrać sprzęt, który będzie rosnąć razem nim. Koncepcja iZi Modular, w skład której wchodzą dwa foteliki kompatybilne z jedną bazą ISOfix, rośnie z dzieckiem do ok. 4 lat, przyczyniając się do bezpiecznych i komfortowych podróży dla całej rodziny.

W tym wyjątkowym okresie, kiedy dostęp do sklepów specjalistycznych i ekspertów od bezpiecznego przewożenia dzieci jest mocno ograniczony, skorzystaj z bezpłatnych szkoleń online i dowiedz się, jakie elementy składają się tak naprawdę na bezpieczny fotelik samochodowy (ta fraza do podlinkowania), jak poprawnie montować fotelik w samochodzie, na co zwracać uwagę przy wyborze fotelika, by zapewnić małemu pasażerowi to, co najlepsze.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię