Bezpieczny plac zabaw w domu

0
686

Bezpieczny plac zabaw w domu

Barierka ochronna na schody dla dzieci

Mniej więcej po upływie 6 miesięcy od narodzenia, dziecko powoli zaczyna uświadamiać sobie, że może się samodzielnie poruszać i przemieszczać. Tym samym zaczyna się niesamowity okres w jego życiu: nauka poruszania się o własnych siłach i chodzenia. A co za tym idzie przestrzeń Twojego domu zamienia się w wielki plac zabaw, który nie zawsze może okazać się bezpieczny. Dzięki ekskluzywnej bramce KiddyGuard Avant niebezpieczne miejsca staną się przyjazne dla młodego odkrywcy.

Nauka chodzenia jest to moment, kiedy maleństwo pozostaje w ciągłym ruchu i odkrywa otoczenie. Jednak aby ten czas był szczęśliwy, musimy zadbać o to, aby był również bezpieczny.Dla małego dziecka odkrywanie nowej przestrzeni i różnych zakamarków mieszkania jest wspaniałą przygodą. Niestety, dla rodziców jest to bardzo często przyczyna ogromnego stresu związanego z bezpieczeństwem ich pociechy. To, co dla dorosłego człowieka czy starszego dziecka jest oczywistym źródłem zagrożenia, dla niejednego szkraba stanowi doskonałą okazję do zabawy.

Dlatego też należy upewnić się, że wszystkie niebezpieczne akcesoria i miejsca w domu są należycie zabezpieczone. Przede wszystkim trzeba zadbać o to, aby ostre i szklane przedmioty znalazły się poza zasięgiem malucha. Wskazane jest również zamykanie na klucz drzwi od spiżarki, piwnicy czy schowka na narzędzia i umieszczenie klucza w miejscu niedostępnym dla dziecka.Okna powinny być zabezpieczone zasuwami uniemożliwiającymi ich otwarcie.

Leki i chemikalia najlepiej jest przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, na wysoko zawieszonych półkach. To samo tyczy się wszelkich małych przedmiotów, którymi dziecko mogłoby się zadławić.

Z pewnością każdy rodzic wie, jak bardzo niebezpieczne dla ich dziecka są schody. Wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Aby zostawić maluchowi nieco swobody na zabawy i harce, trzeba zatem zorganizować dla niego osobną, zabezpieczoną przestrzeń przeznaczoną na psoty. Na szczęście dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym to z pozoru trudne zadanie staje się dziecinnie proste.

Właśnie z myślą o małych poszukiwaczach przygód i ich rodzicach, firma Lascal stworzyła bramkę ochronną KiddyGuard Avant. To ulepszona wersja poprzedniej bramki, KiddyGuard, która zdobyła wielkie uznanie i zaufanie wśród rodziców. Ma ona za zadanie utrzymywać dziecko w ściśle określonej przestrzeni, uniemożliwiając mu tym samym wydostanie się na drugą stronę.

Dzięki bramce KiddyGuard Avant niebezpieczne miejsca stają się bezpieczne: można ją zamontować zarówno w przejściu, jak i u góry schodów. Niewątpliwą zaletą KiddyGuart Avant jest fakt, iż nieużywana, chowa się do aluminiowej obudowy, co dodatkowo chroni ją przed uszkodzeniami i brudem. Po jej rozłożeniu nie powstaje żaden sztuczny próg, co eliminuje ryzyko potknięcia się. Bramka posiada również innowacyjny system zamykania, który pozwala na czasowe zamykanie, bądź obsługę manualną urządzenia.

Nowoczesny, elegancki desing KiddyGuard Avant sprawia, że pasuje ona zarówno do nowoczesnego jak i bardziej klasycznego wnętrza. Ponieważ firma Lascal ceni sobie funkcjonalność swoich produktów, montaż bramki nie wymaga specjalistycznych narzędzi, a jej obsługa jest na tyle prosta, że można ją otwierać i zamykać jedną ręką, w drugiej trzymając dziecko.

KiddyGuard Avant to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo oraz oczekują produktów najwyższej jakości: KiddyGuard Avant spełnia normy europejskie i Amerykańskie. Został również nagrodzony prestiżową nagrodą JPMA w kategorii Innowacji podczas targów „All Baby&Child” w Las Vegas w 2009r oraz był nominowany do nagrody w kategorii Innowacji na targach „Kind&Jugend” w Kolonii w 2009r.

Więcej informacji o KiddyGuard Avant oraz o innych produktach z oferty wraz z listą adresów sklepów na stronie internetowej www.lascal.se

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię