Centrumkrzesel.pl – posadź swoje dziecko wygodnie.

2
1131

Krzesło – niezbędnik w pokoju dziecięcym, szczególnie młodego ucznia. Jego funkcjonalność jest równie ważna co kształt i kolorystyka. Bo musimy pamiętać, że pozycja siedząca ma wpływ na stan zdrowia i dlatego bardzo ważna jest właściwa postawa podczas długiego siedzenia nad lekcjami czy przed komputerem.

Decydując się na zakup krzesła dla dziecka pamiętajmy o kilku istotnych wytycznych. Dzięki temu będziemy mieć gwarancję, że nasza pociecha siedzi wygodnie ale i zdrowo.

Po pierwsze: obszerne i wygodne siedzisko, którego głębokość zalecana jest większa niż długość podudzia. Może być ono tapicerowane bądź za sklejki np. bukowej, którą łatwo utrzymać w czystości. Siedzisko musi być regulowane dopasowując wysokość do wzrostu siedzącego. Inną przecież ustawi pierwszoklasista, a inną nastolatek wykorzystując do tego pneumatyczny podnośnik.

Drugą istotną funkcją dobrze dobranego krzesła jest regulacja wysokości oparcia. Ten mechanizm współgra z każdym użytkownikiem krzesła sprawiając, że kręgosłup zyska prawidłowe podparcie. Są też modele, które posiadają dodatkową regulację podparcia części lędźwiowej kręgosłupa. Właściwie zaprojektowane krzesło ma także ruchomą pozycję wychylenia oparcia z możliwością zablokowania w wybranym odchyleniu. Zwróćmy uwagę czy oparcie jest profilowane. Dopasowując się do kształtu pleców zwiększy komfort siedzenia oraz prawidłowo podeprze kręgosłup dziecka.

Trzecią wytyczną są podłokietniki, których funkcja to zmniejszenie obciążenia kręgosłupa i barków. Ustawione pod kątem 90 stopni między ramieniem i przedramieniem wpłyną na wygodę siedzenia.

I czwarta uwaga, która jest szczególnie ważna gdy kupujemy krzesło do pokoju dziecka – to podstawa jezdna. Młodzi ludzie są bardzo aktywni, nawet podczas siedzenia co kilka minut wprawiają krzesło w ruch. Ciągle gdzieś wstają, a kółeczka intensywnie pracują na podłodze. Uwzględnimy ten problem przy zakupie krzesła. Jeśli w pokoju nie ma dywanu, zdecydujmy się na krzesełko ze specjalnymi miękkimi kółeczkami ograniczającymi zużycie powierzchni twardych. I na odwrót – biurko dziecka ustawione na wykładzinie będzie wymagało krzesła z kółeczkami do powierzchni dywanowych. Mając to na uwadze zapobiegniemy zniszczeniu podłoża na którym będzie stało siedzisko.

Pytanie nasuwa się samo: gdzie kupić krzesło do biurka dla dziecka? Zajrzyjcie na stronę http://www.centrumkrzesel.pl/pokoj-dziecka-/122/c . Niezwykle atrakcyjna oferta krzeseł dla dzieci kusi różnorodnością stylistyczną i funkcjonalną. Szeroki wybór krzeseł dziecięcych i młodzieżowych zadowoli każdego indywidualnego klienta. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja krzeseł Ministyle GTP, charakteryzująca się zastosowaniem tapicerowanej tkaniny z bajkowymi wzorami. Zapewne wiele chłopców i dziewczynek z przyjemnością zasiądzie na tych kolorowych i ergonomicznych krzesłach. Dla młodzieży polecić można model Taktik Mesh o futurystycznej stylistyce i wielu wspomagających prawidłowe siedzenie funkcjach.krzeslo-do-biurka-dla-dzieci (1)

Wszystkie krzesła oferowane przez sklep centrumkrzesel.pl posiadają Atest Bezpieczeństwa Użytkownika oraz objęte są gwarancją producenta. Jako rodzice możemy więc być pewni, że zakupione w tym sklepie krzesło dla naszego potomka będzie bezpieczne w użytkowaniu.

Trzeba wspomnieć, że sklep jest niezwykle przyjemny dla oka i łatwy w obsłudze. Piękna grafika, duże wyraźne zdjęcia i szczegółowe opisy produktów to atuty sklepu internetowego centrumkrzesel.pl. Zamieszczenie dodatkowych filmików z prezentacją funkcji niektórych modeli krzeseł czy foteli ułatwia podjęcie decyzji o zakupie.

Wybór krzeseł i foteli jest ogromny. W jednym miejscu możemy zakupić siedziska o różnym przeznaczeniu: fotele i krzesła biurowe, hokery barowe, krzesła do jadalni, kuchni czy poczekalni oraz wspomniane wyżej krzesła dla dzieci. Zróżnicowany design: od klasyki, po nowoczesne wzory, aż po futurystyczne kształty, uatrakcyjnia ofertę sklepu. A zawsze darmowa wysyłka dodatkowo ją wzmacnia.

Jeśli więc szukacie dobrego krzesła dla dziecka lub dla siebie, zajrzyjcie na stronę www.centrumkrzesel.pl i sami przekonajcie się o urozmaiconym asortymencie bazującym na jakości i designie.

krzeslo-do-biurka-dla-dzieci-(3)

Łóżka dla dzieci

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię