Łóżeczko turystyczne HAUCK BABY

0
1362

Łóżeczko turystyczne niemieckiej firmy Hauck spełnia wszystkie standardy europejskie. Jest bezpiecznie dla naszego dziecka. Największą zaletą łóżeczek turystycznych jest ich wielozadaniowość. Po pierwsze, spełniają rolę stacjonarnego łóżka dla niemowlaka. Po drugie, dzięki łatwemu systemowi składania go, łóżko jest idealne podczas wyjazdów i w końcu jego trzecia funkcja to kojec. Tak więc, kupując jeden przedmiot nie musimy już zaopatrywać się w dodatkowe akcesoria, niezbędne przy małym dziecku. babycenter1

Łóżko turystyczne tej marki ma ciekawy wygląd, jest solidnie wykonane i wyposażone  w przewijak, organizer na niezbędne przy dziecku akcesoria oraz karuzelę z pozytywką. W komplecie z materacem (60 x 120 cm) i torbą do transportu z uchwytami.

Wyposażone jest w podwieszany materac Baby Nest, pełni więc funkcję łóżka dla noworodka. Jest on odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 9 kg. Natomiast materac w dolnej pozycji przeznaczony jest dla dzieci do wagi 15 kg.

Całość jest lekka dzięki aluminiowej konstrukcji. Usztywniane krawędzie łóżeczka będą pomocne podciąganiu się dziecka i wstawania na nóżki. Ponieważ boki wykonane są z przewiewnej siatki, nasz brzdąc będzie bez problemu oglądał otaczający go świat. Przydatne są też dwa kółka, które można zablokować, umożliwiające łatwe babycenter4przemieszczenie łóżeczka. Szybko i prosto można więc przestawić łóżko w inną część pokoju.babycenter2

Pokrycie łóżeczka wykonane jest z trwałego, wygodnego w użytkowaniu, zmywalnego materiału. 

To niemieckie solidne łóżko turystyczne, gdy dziecko podrośnie zamienimy w kojec pełen zabawek. A potem złożymy i zostawimy dla następnego malca.

 

Wymiary rozłożonego łóżeczka 120×60 cm

Wymiary złożonego łóżeczka 80x27x27 cm

Wymiary materaca 120×60 cm

 Waga łóżeczka 14,4 kg.

_vyr_1749G350

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię