Mama jest eko

0
568

Współczesne mamy są coraz bardziej świadome. Wiedzą, że warto stawiać na ekologiczne produkty i naturalne rozwiązania. Zwłaszcza, że ekoprodukty są niezwykle praktyczne i prawdziwie pomocne. A poduszka dla przyszłej mamy marki Super Mami z ekskluzywnej linii Bamboo jest tego doskonałym przykładem.

Bambus jest eko

Warto zwracać uwagę na to, z czego wykonane są produkty, z których korzystamy na co dzień. Naturalne tkaniny to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, a zwłaszcza dla kobiet oczekujących narodzin dziecka. Komfort i zdrowie ciężarnej wpływa na kondycję malucha. Tym bardziej warto wybierać te produkty, które są wykonane z naturalnych, pewnych, dobrych materiałów. Bambusowe kojce dla przyszłych mam Bamboo Super Mami są tego doskonałym przykładem.

Ta poduszka jest eko

Bambusowe poduszki Bamboo Super Mami zostały w 100 procentach wykonane z tkaniny bambusowej produkowanej przez polskiego producenta. Są niezwykle przyjemne w dotyku, mają działanie antyalergiczne, kojące i łagodzące. Nic dziwnego, że przyszłe mamy tak chętnie po nie sięgają. Bambus gwarantuje zdrową skórę, dobry wypoczynek, pełną regenerację. Chroni i pielęgnuje, odpowiada na potrzeby mam, jest niezwykle wytrzymały i bardzo higieniczny. A to niezwykle ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa przyszłej mamy i maluszka. Dzięki temu, że poszewki na poduszki Bamboo Super Mami wykonano z ekologicznego materiału, mama ma absolutną pewność, że nie naraża ani siebie, ani dziecka, na szkodliwe działanie środków chemicznych czy pestycydów używanych przy okazji innych upraw. A to oznacza, że w poszewce bambusowej Super Mami brak jest toksyn, które mogłyby powodować podrażnienia skórne.

Eko znaczy zdrowe

Bambusowe poduszki Super Mami to nieoceniona inwestycja w kondycję przyszłej mamy. Kojec Bamboo został zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach ciężarnych. Stąd tak bogaty wybór różnych typów, wzorów i kolorów. Stąd też gwarancja skuteczności i pewność, że kojec pomoże każdej mamie. A ekologiczna tkanina poszewki dowodzi, że kojce Super Mami prawdziwie troszczą się o zdrowie kobiet.

 

Więcej informacji o poduszkach dla przyszłych mam Bamboo marki Super Mami rodzice znajdą na www.supermami.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swojeimię