Moda na polskie drewniane gryzaki na ząbkowanie – przegląd

0
749

Objawy ząbkowania wymagają zazwyczaj zakupu dla dziecka odpowiedniego gryzaka. Dobrym wyborem są zabawki wykonane z naturalnych materiałów. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się drewniane zabawki, w tym również gryzaki dla najmłodszych.

Rodzice stawiają coraz częściej na naturalne, lokalne Polskie zabawki, w tym również gryzaki pomocne na objawy ząbkowania. Wielką popularnością cieszą się polskie zabawki drewniane, które wykonywane są z różnych rodzajów drewna i szlifowane tak, aby były bezpieczne dla maluchów. Występują zarówno w formie zupełnie naturalnej, do samodzielnego ozdobienia lub kolorowe, malowane wyłącznie naturalnymi farbami. Producenci oferują szeroką gamę zabawek – od ciekawych w formie i kolorze gryzaków dla najmłodszych, po klocki, samochody, gry, pchacze, wózki dla lalek, i wiele, wiele innych, dla starszych dzieci. Zabawki tego typu zachwycają starannością wykonania i pomysłowością. Są bezpieczne, wykonane z naturalnych materiałów, ciekawe i dostosowane do wieku i umiejętności dziecka. Poza tym kupując polskie zabawki, wspiera się lokalne rodzinne biznesy z tradycjami, dlatego ten rodzaj produktów dla dzieci coraz częściej wybierają rodzice.

Na objawy ząbkowania najlepszy jest gryzak!

Bez względu na to, które objawy ząbkowania dokuczają naszym dzieciom, każde z nich nie przejdzie przez ząbkowanie bez gryzaków. Najlepiej mieć kilka różnych gryzaków, np. miękki i twardy, bo maluchy lubią je zmieniać w zależności od potrzeby. Drewniane gryzaki dzieci bardzo lubią, bo ładnie pachną i dobrze się je gryzie (drewno jest plastyczne i pachnie). Dlatego wielu polskich producentów tworzy zabawki również dla najmłodszych. Oto kilka przykładów:

1.    Wooden Story
Firma rodzinna, istniejąca od trzech pokoleń. Kochają tworzyć rzeczy, dające radość. Dziadek, założyciel firmy mawiał: tworzenie dla dzieci daje radość również dorosłym. Widać to w produktach firmy. Zabawki są wykonane z największą starannością, ciekawią wzornictwem i pomysłami. Można również znaleźć propozycje dla najmłodszych.

2.    Kaszubebe
Marka z Gdańska, a jej twórcy czują się Kaszubami, skąd pochodzi nazwa. Swoje produkty oferują dla maluszków. Łączą w zabawkach inspiracje kaszubskim wzornictwem z troską o bezpieczeństwo. Zabawki kuszą kolorami, kształtami, starannością wykonania. To świetny pomysł na prezent dla dziecka znajomych z zagranicy. Czuć świeży polski powiew nowoczesnego wzornictwa dla dzieci.

3.    Bajo
Zabawki Bajo są skierowane zarówno dla najmłodszych bobasów, jak i dla starszych dzieci. Oferta zabawek jest bardzo szeroka. Są pięknie wykończone, kolorowe i bezpieczne. Nawet gryzaki dla maluszków kuszą prostotą i niebanalną estetyką. Firma skupia się na wyglądzie i wartościowym charakterze swoich produktów, co udaje im się świetnie łączyć. Dbają również o to, by w każdej z zabawek znalazł się chociaż jeden element drewna niepomalowanego, aby dzieci mogły poczuć jego naturalne ciepło, barwę, strukturę.

4.    Integra Toys
Marka uznająca za swoją ideę tworzenie zabawek, które nie będą odbierać dzieciom kreatywności i szansy na twórcze myślenie. Współpracują z certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, dzięki czemu zabawki poza zabawą, dają również dzieciom możliwości stymulowania rozwoju.

5.    Pilch
Zabawki są pomysłowe, trwałe i pomagają w rozwoju. Firma współpracuje z rodzicami, pedagogami i psychologami tworząc swoje projekty, aby dawały dzieciom jak najwięcej radości, zabawy i nauki. W ofercie firmy znajdują się najróżniejsze zabawki dla dzieci w różnym wieku.

6.    Tarnawa
Rodzinna firma, istniejąca od 1934 roku, wcześniej znana jako zakład rękodzieła artystycznego. Tradycję obecnie kontynuuje wnuk. Zabawki powstają z drzew: bukowego, klonowego i olchowego. Wyeksponowane są wartości estetyczne drewna. Pomysłowe i kolorowe zabawki skierowane dla dzieci z różnych grup wiekowych.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię