Oddzielny pokój do zabawy

1
1551

Co pochłania większość czasu dziecka w ciągu dnia? Zabawa! Uczy, rozwija, pomaga nawiązywać przyjaźnie, pokonuje nudę i sprawia, że dzieci się uśmiechają. Gorzej z rodzicami, gdy muszą pomóc po zabawie posprzątać pokój, bo przyszła pora na sen. I druga kwestia: często pokoje są za małe, by pomieścić wszystkie skarby dziecka. Poupychane są  one gdzie się da, sprawiając, że pokój zawsze wygląda jak nie posprzątany.

Oddzielny pokój do zabawy to idealne rozwiązanie. Bez wyrzutów sumienia można od czasu do czasu nie posprzątać zabawek, gdy np. wszyscy są już tak zmęczeni, że marzą tylko o miękkiej poduszce. Zrobi się to następnego dnia, gdyż zabawki nie tarasują drogi do łóżka. Dzięki zorganizowaniu pokoju do zabaw, pomieszczenie dziecka będzie zawsze uporządkowane, a funkcje odrabiania lekcji, spania czy czytania wyraźnie zaznaczone.

Opcja z pokojem oddzielnym wymaga posiadania dodatkowego pokoju. Wiadomo, że nie wszyscy go posiadamy. Ci, co mogą sobie pozwolić na taki luksus niech przejrzą naszą galerię.

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

  1. Oddzielny pokój na zabawki to marzenie wielu rodziców! Jednak rzeczywistość wszystko niweluje, w blokach nie ma szans na dodatkowy pokój.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię