Pomysł na prezent – PIERWSZE CHODZIKI DLA MALUCHA

0
772

JEŹDZIDEŁKO STRAŻ POŻARNA

Jeździdełko firmy SUN BABY. Jak widać stylizowane jest na wóz straży pożarnej. Ma gaśnicę z pompką i ruchomy dźwig. Przy pomocy kierownicy sterujemy światłem i dźwiękiem. Dodatkowo dziecko może bawić się głośnym klaksonem. Pod siedziskiem znajduje się schowek na zabawki. 

W sklepach w cenie od 100 do 120 złotych.

 

JEŹDZIK AUTO-ZŁOMEK

Wesoły jeździk firmy KIDDIELAND. Przedstawia ulubieńca dzieci, bohatera filmu, ZŁOMKA. Podczas jazdy autko porusza oczyma i nosem. Dodatkową atrakcją jest sam moment zapalania silnika – dziecko słyszy wtedy jego realistyczny dźwięk. Jeździk wyposażony jest również w korbkę z zębatkami oraz zielone pokrętło, które po uruchomieniu wydają wesołe dźwięki. Pod siedzeniem znajduje się schowek na skarby Malucha. Dla bezpieczeństwa dziecka jeździk ma wysokie oparcie. 

W sklepach w cenie od 120 do 150 złotych.

 

JEŹDZIK MC QUEEN – CARS

I kolejny jeździk z bohaterem bajki CARS – Mc QUEEN’em. Podobnie, jak poprzedni model wydaje dźwięki po włożeniu kluczyka do stacyjki, ale dodatkowo maluch słyszy po naciśnięciu hamulca, odgłosy hamowania. Podróż umili radio, które wygrywa wesołe melodyjki, a kiedy zabraknie nam benzyny i trzeba będzie udać się na stację – usłyszymy dźwięk paliwa wlewanego do baku. 

W sklepach w cenie od 125 do 165 złotych.

 

 

RYCZĄCY LEW – CHODZIK / JEŹDZIK

Tym razem zwierzęca wersja chodzika dla dzieci firmy FISHER PRICE. Lew wcale jednak nie jest groźny. Wesoło ryczy, migają światełka, gra muzyka.Dostępne są 2 tryby zabawy :

chodzący: dzięki wielkiej podstawie na kółkach oraz wygodnej rączce pomoże stawiać pierwsze kroki.

jeżdżący: w chwili gdy dziecko opanuje naukę chodzenia, ogon można złożyć i przekształcić chodzik w jeździk. Teraz maluszek może siedzieć na grzbiecie zwierzątka, trzymając się jego grzywy.

W sklepach w cenie od 200 do 230 złotych.

 

SMILY PLAY – CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ

Chodzik rośnij ze mną przeznaczony dla najmłodszych dzieci, uczy je chodzenia. Jest stabilny i solidnie wykonany.  Gra wesołe melodie i wydaje śmieszne dźwięki, które sprawiają, że nauka chodzenia staje się przyjemna i lekka. Pomimo potknięć oraz upadków dziecko nie zniechęca się i doskonali swoje kolejne kroki. Wyposażony jest dodatkowo w odłączane pianinko i telefon. 

W sklepach w cenie około 130 złotych.

 

CHODZIK JEŹDZIK SKUTER

To wersja chodzika, która może służyć maluchowi nawet po tym, jak nauczy się stawiać pierwsze kroki. Wtedy można go złożyć i chodzik przekształca się szybko w zgrabny skuterek 

W sklepach w cenie od 145 do 155 złotych.

LUVION WAKLY – CHODZIK

Chodzik – spacerówka zapewniający dziecku naturalna naukę chodzenia. Nowoczesność i wygoda. 

W sklepie cena 179 złotych.

 

 

FISHER PRICE 3W1. WÓZEK- CHODZIK –PCHACZ Z POZYTYWKĄ,

Wózek dla prawdziwej dziewczynki. Można do niego włożyć ulubioną lalkę i uczyć się chodzić. W zestawie znajduje się misiowa pozytywka, która gra po naciśnięciu na brzuszek zwierzątka, książeczka i grzechotki. 

W sklepach w cenie od 150 do 160 złotych.

 

 

GADAJĄCY CHODZIK – JEŹDZIK.

I znów chodzik uznanej firmy FISHER PRICE. Tym razem model edukacyjny. Dzięki chodzikowi maluch nauczy się liczb i kierunków, dzieje się tak, gdy porusza kierownicą. Grające radio uczy alfabetu. Poza tym dziecko oswaja się z realistycznymi dźwiękami. Można podnosić maskę chodzika- samochodzika. W niej ukryte są kwadraty, trójkąty i koła.Cena około 290 złotych.

 


Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię