Pomysł na prezent – PLUSZOWE MISIE

0
1202

MIŚ MY LOVELY LEONARD C. – Galeria Bukowski

Pomysł na misia! Leonard jest pluszowym wcieleniem znanego muzyka Leonarda Cohena. Ubrany jest w zielony kardigan wiązany pod szyją. Łebek misia zdobi czarny filcowy kapelusik. 

Cena 99 złotych.

 

MIŚ ALEKSANDRE – Moulin Roty

Miś firmy Moulin Roty. Ubrany w pidżamkę i śmieszną czapeczkę do spania. Można przytulić się do niego podczas snu.Cena 195 złotych.

 

MIŚ ALEX – Tootiny

24 centymetrowy miś wyprodukowany przez firmę Tootiny. Mięciutki, przytulny z kokardką pod szyją. Pokochają go wszystkie dzieci. 

Cena 65 złotych.

 

MIŚ LABAN – Tootiny

Większy, 67 centymetrowy, biały  miś firmy Tootiny. Jako że zimowe noce są dość zimne, miś ubrany jest w gustowny szaliczek. 

Cena 149 złotych.

 

MIŚ THEO – Galeria Bukowski.

Prześliczny, pluszowy niedźwiadek z Galerii Bukowski. Jego futerko jest beżowe, a pod szyją nasz elegant ma zawiązaną brązową wstążeczkę. Wysokość misia – 20 centymetrów. 

Cena 45 złotych.

 

MIŚ NICOLE – Galeria Bukowski

Kosmaty miś z uroczą, kraciastą chustką na łebku. Wysokość zabawki – 40 centymetrów. 

Cena 99 złotych.

MISIE ANIOŁKI KAITLYN & DILLON – Galeria Bukowski

Misie-aniołki Kaitlyn & Dillon  uszyte są z mięciutkiego futerka w kolorze kremowym. Ich wielka ozdoba są skrzydła tej samej barwy. Na ich wysokości przyszyto wstążeczkę, która pozwala powiesić misia w dowolnym miejscu.Misie-aniołki występują w 2 odmianach:

  • Kaitlyn – ma na głowie kokardę w złote serca
  • Dillon – ma taka sama kokardę pod szyją
Cena ok. 100 złotych

 

MIŚ GROMOS – Deglingos

Unikatowy miś francuskiej firmy Los Deglingos. Facet o niepowtarzalnym wyrazie pyszczka, ubrany w spodenki na szelkach i prawdziwy, męski krawat. 

Cena 129 złotych. Misia trzeba wcześniej zamówić.

 

MASKOTKA ZAPACHOWA  – Wiffies

Słodka Przytulanka, która pachnie za każdym razem, kiedy bierzemy ją do ręki. Do misia dołączony jest olejek zapachowy, którym należy delikatnie skropić maskotkę. 

Cena około 30 złotych.

 

MIŚ WILHELM – Misiowa kraina

Miś Wilhelm ma 40 centymetrów i jak widać nosi gustowny sweterek z pięknym haftem. Jest uszyty z kremowego, mięciutkiego futerka. Na pewno miło będzie się do niego przytulić.Możemy sami zaprojektować napis – dedykację na misiowym sweterku!

 

Cena 119 złotych.

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię