Prezentów czar, czyli co wybrać na prezent dla Młodej Pary

0
701

Jeden z największych dylematów weselnych gości zaproszonych na ślub i uroczystość weselną, to zakup odpowiedniego prezentu. O ile Państwo Młodzi na swoim zaproszeniu nie poinformują swoich gości o tym, co chcieliby w ramach takiego właśnie prezentu otrzymać, zakup ten może być dość problematyczny i spędzać sen z powiek. W tym artykule podpowiemy wam, jakie prezenty z pewnością zadowolą lub zaskoczą nowożeńców, a wy poczujecie się zadowolenie z ofiarowania czegoś oryginalnego, a jednocześnie zaskakująco przydatnego.

Misja: zakupy
Kupno prezentu z pewnością do łatwych zadań nie należy. Oczywiście, że można pójść na łatwiznę i kupić standardowy, klasyczny prezent, poczynając od sztućców, sprzętu AGD, na pieniądzach wręczanych w kopercie kończąc (tak, to zawsze się przyda), można też nieco zaskoczyć parę młodą np. w zabawny sposób uzasadniając swój wybór (chociażby pisząc wierszyk). Choć prezent nie zaskoczy, z pewnością tak „podany” będzie zabawną pamiątką dla obdarowanej pary, którą będą mogli przechwalać się na prawo i lewo.

Z adrenaliną w tle
Jeśli prezent klasyczny wydaje się wam zbyt banalny, a Młoda Para jest wam szczególnie bliska, a wy świetnie znacie jej upodobania, pomyślcie o prezencie mocno spersonalizowanym. Co to znaczy w praktyce? Młoda Para to osoby kochające wyzwania i adrenalinę? Może warto zafundować im … skok z bungee? A może lot balonem? To prezent niebanalny, który z całą pewnością zapadnie w pamięć Nowożeńcom, którego nie zapomną przez długi czas, a może nawet nigdy. Co warte jest podkreślenia – gdyby nie tego rodzaju prezent ślubny, być może Młoda Para nigdy nie zrealizowałaby takiego właśnie marzenia?

Nie liczy się ilość, ale jakość
Wybierając prezent dla Państwa Młodych, pamiętajcie, że tak naprawdę o udanym prezencie nie świadczy wcale ilość gotówki włożonej do koperty, czy kwota, jaką wydaliście na jego zakup. Tu liczy się przede wszystkim pomysł i wasze zaangażowanie. Im więcej dowiecie się o marzeniach i oczekiwaniach Państwa Młodych, tym łatwiej będzie wam dokonać wyboru. Jeśli nie wiecie jednak co kupić, być może zainspirują was fora internetowe z podpowiedziami na udane prezenty. Pamiętajcie też przy tym, by przeczytać opinie użytkowników na ten temat, zwłaszcza zaś te, które napisane zostały przez Młodych obdarowanych konkretnym prezentem.

Romantyzmu czar
A co w przypadku, gdy Państwo Młodzi zdecydowanie nie należą do ryzykantów? Z pewnością ucieszy ich romantyczny prezent, dzięki któremu będą mogli spędzić czas tylko we dwoje. Dobrym pomysłem będzie więc voucher na kolację w dobrej restauracji, bilety do Spa, a także bilety do … teatru. Ilość pomysłów na tego typu prezent jest naprawdę ogromna i nieograniczona. To jednak czy traficie z takim prezentem zależy od tego, jak dobrze znacie Państwa Młodych i ich zainteresowania.

Dla praktycznych
Jeśli wspomniane wyżej pomysły nie przekonują was, lub boicie się, że nie przypadną do gustu Młodej Parze, która jest przy okazji bardzo praktyczna, warto rozważyć opcje podarowania bonów lub kuponów. Półroczny karnet na fitness, czy siłownię, a może na mecze siatkówki ulubionej drużyny mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Zawsze mile widziane będą też bony upominkowe np. do sklepów meblowych, ze sprzętem domowym, czy elektronicznym, które młodzi małżonkowie wykorzystają wedle swoich potrzeb i upodobań urządzając swoje wspólne mieszkanie.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię