Serwis pralek to nasza specjalność. Sprawdź nas!

0
739
Koniec z nieprofesjonalnym serwisem pralek! Odtąd specjalista nie tylko dokładnie określi przyczynę awarii, ale też najprawdopodobniej usunie ją na miejscu i to bez konieczności przewożenia do warsztatu. Brzmi jak bajka? Otóż nie, gdyż nasza firma realizuje właśnie taki poziom usług. I co ciekawe, nie zawyża sztucznie cen za naprawę sprzętu AGD.

Zepsuta pralka a zepsuty nastrój

Pralka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu. Bez niej – przy dużych ilościach prania – człowiek czuje się jak bez ręki. Dlatego jej awaria to nie tylko gwarancja popsucia nastroju w domu, ale też poważny dyskomfort dla całej rodziny. Czy to oznacza, że należy pożegnać się z codziennym, lekkim praniem? Otóż nie! A my w tym skutecznie pomożemy…

Naprawa pralek – Chorzów

Co zrobić, by skorzystać z naszych usług? Wystarczy zgłosić się do nas drogą telefoniczną lub za pomocą platformy online. Następnie należy dokładnie opisać awarię sprzętu, a następnie podać swoją lokalizację. Działamy głównie na terenie Chorzowa i jego okolic. Jeśli więc mieszkają Państwo w tym niezwykłym górnośląskim mieście, dojazd naszego pracownika nie będzie dla nas żadnym problemem. Co ważne – dojedziemy najszybciej jak się da. A jeśli nie będzie to możliwe, to uzgodnimy z Państwem najbardziej komfortowy termin.

Słów kilka o naszych usługach

Działamy – mówiąc szczerze – dość niestandardowo. Nasi specjaliści działają na tyle skutecznie, że w zdecydowanej większości przypadków nie ma potrzeby, aby zabierać pralkę do warsztatu. Jednym słowem nawet 80 – 90 procent napraw jest realizowanych na miejscu. Nie trzeba chyba wspominać, że jest to rozwiązanie niezwykle korzystne z punktu widzenia naszych klientów…

Co ważne – dokładną cenę napraw określamy zanim nasi specjaliści przystąpią do finalnej części napraw. Świadczy to o naszej uczciwości, ale i o pełnym profesjonalizmie. Naszym atutem jest również sposób naprawy pralki, którą możemy – w uzgodnieniu z klientem – naprawić z wykorzystaniem części oryginalnych, bądź też ich tańszych odpowiedników. Chcemy też podkreślić, że współpracujemy z niezwykle rozbudowaną grupą specjalistów, dla których naprawa sprzętu to prawdziwa pasja. Aha i jeszcze jedno: jeśli w trakcie wyceny usługi dojdziemy do wniosku, że jej świadczenie jest po prostu zbyt kosztowne, to uczciwie poinformujemy o tym naszych klientów. Czasem bardziej opłacalny jest bowiem zakup nowej pralki, niż uporczywe i kosztowne reperowanie starej.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Szybka i rzetelna naprawa pralek w Chorzowie to nasza specjalność i cel prowadzenia przez nas tej formy działalności gospodarczej. Co więcej, naprawiamy sprzęt wielu marek. Mamy też dostęp do w pełni profesjonalnego i mobilnego serwisu, a także do szerokiej gamy innowacyjnych narzędzi. Jednym słowem – oferujemy Państwu czas, nasze doświadczenie i nasze wciąż doskonalone umiejętności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Podsumowując, realizowana przez nas naprawa pralek Chorzów to coś więcej, niż zwykła usługa serwisowa. To w pełni profesjonalna pomoc, na którą każde z Państwa zasługuje.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię