Sterylizator UV na szczoteczki do zębów

0
1347

Antybakteryjny pojemnik UV na szczoteczki do zębów powstał z myślą o wszystkich myjących zęby, którzy dbają o higienę jamy ustnej. W trakcie mycia zębów i usuwania płytki bakteryjnej włókna szczoteczki mają kontakt z bakteriami pochodzącymi ze śliny. Płukanie szczoteczki po użyciu może okazać się niewystarczające, by skutecznie oczyścić włókna.

Ultra Violet (UV) pozbywa się ponad 99% większości drobnoustrojów( grzybów, wirusów) i bakterii szkodliwych dla jamy ustnej. Wystarczy spłukać szczotkę do zębów, strząsnąć nadmiar wody z włosia, włożyć ją do pojemnika i szczoteczka zostaje poddana pracy sterylizacji.

Sterylizator posiada miejsce na 4 szczoteczki każdego rodzaju – zwykłe, jak i elektryczne, dla dzieci i dla dorosłych. Jest bezpieczny i wygodny w użyciu.

Wewnątrz pojemnika znajduje się automatyczny licznik czasu naświetlania wraz ze wskaźnikiem LED, który kontroluje proces dezyfekcji szczoteczki do zębów.

Do urządzenia potrzebne nam będą dwie baterie AA.

[box_info]Podsumowując: cena bardzo przystępna. Taki stabilizator powinien znaleźć się w każdej łazience. Dzięki niemu przedłużymy żywotność szczoteczki do zębów. Szczególnie polecany tym, którzy maja nawracające afty. FD poleca.[/box_info]

UV_szczoteczki11

hygienic24_sterylizatoryuv_antybakteryjnypojemnikna4szczoteczki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię