Wózek Bugaboo Cameleon – recenzja

0
2364

Nie da się zaprzeczyć, że ten wózek ma swój wyjątkowy wygląd. Bugaboo Cameleon jest kosztowny ale użytkuje się go znakomicie.

Ten model pozwala na szybką zmianę rączki, dzięki temu możemy prowadzić go przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W zestawie kupimy spacerówkę, gondole i fotelik Cabrio. Moża także dokupić adapter do fotelika Maxi Cosi Cabrio Fix. Regulowana rączka i koła to dodatkowe przydatne opcje.

Niezwykły gadżetem jest konstrukcja, która pozwala na demontaż przednich małych kół i schowanie części zawieszenia. Możemy wtedy jechać na dwóch dużych kółkach, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po piasku czy schodach. Plus za piankowe koła – nie trzeba się martwić, że je przebijemy.

Wózek Bugaboo Cameleon prowadzi się świetnie. Idealnie i łatwo skręca, co jest przydatne np. na zakupach. Trzeba przyznać, że funkcja zmiany siedziska dziecka jest niezastąpiona. Gdy na spacerze słońce oślepia dziecko, nie musimy pchać wózka tyłem. Wystarczy zmienić rączkę!

Całość wykonana bardzo solidnie, z pewnością ten model posłuży nie jednemu dziecku.

Minusem tego wózka jest dość trudne składanie go. Niestety nie przychodzi to łatwo. No i cena.

Cena zestawu: 4300 PLN

[box_info]Podsumowując: stylowy wózek o wysokiej jakości wykonania. Bardzo duży plus za łatwą zamianę kierunku siedziska dziecka. Innowacyjne rozwiązanie ze zdejmowanymi przednimi kołami do jazdy po piasku i schodach. Minus to składanie wózka, jest dość oporne. Także dla niektórych cena. [/box_info]

 

 

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię