Zmywarka do zabudowy Beko – który model sprawdzi się najlepiej?

0
963
zmywarka beko
Najlepsza zmywarka do zabudowy? Jeśli zależy ci na sprzęcie, który cechuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny, sprawdź modele marki Beko! Zbierają rewelacyjne opinie użytkowników, którym zależy na innowacyjnym sprzęcie w atrakcyjnej cenie. Sprawdź, czym się kierować, by dobrać odpowiedni model do twoich potrzeb!

Zmywarka do zabudowy – czy to dobry pomysł?

Zastanawiasz się nad zakupem zmywarki do zabudowy? Świetny pomysł! Dzięki temu możesz mieć pewność, że twoja kuchnia zachwyci każdego – nie tylko domowników, ale też gości. Wnętrze będzie spójne i dobrze rozplanowane. Wszystko dzięki zakupowi odpowiednich urządzeń.

Zmywarka do zabudowy to nie tylko dobry pomysł, jeśli zależy ci na atrakcyjnie prezentującym się wnętrzu. To również bardzo praktyczne rozwiązanie! Przede wszystkim – odpada spędzanie godzin na pieczołowitym dobraniu odcieni sprzętów – tak, by do siebie pasowały. Nie musisz też poświęcać czasu na doczyszczenie frontu urządzenia, jak to bywa w przypadku sprzętów wolnostojących, na których łatwo o nieestetyczne odciski palców.

W końcu – zmywarka do zabudowy oznacza również dyskretniejszą pracę. Wszystko dzięki dodatkowej izolacji obudowy!

Pamiętaj jednak o ograniczeniach tego rozwiązania – przede wszystkim trudniejszy montaż i skomplikowaną kwestię dostępu do urządzenia przy ewentualnej awarii. Niektórzy mogą podkreślać również mniejszy wybór sprzętów do zabudowy – zmywarek aż tak mocno to nie dotyka.

Czym się kierować, wybierając dobrą zmywarkę do zabudowy?

Gdy jesteś pewien, że zmywarka do zabudowy to coś dla ciebie, pora przyjrzeć się parametrom technicznym. Na jakie zwracać uwagę? Przede wszystkim trzeba zacząć od określenia szerokości, która będzie dla ciebie optymalna. Do wyboru masz dwie – 45 cm i 60 cm. Każda z nich sprawdzi się w innym przypadku. Pierwsza opcja to trafny zakup do niewielkiego pomieszczenia – kompaktowej kuchni lub aneksu połączonego z salonem. Z kolei bardziej pojemny sprzęt sprawdzi się w większej kuchni, w mieszkaniu dzielonym przez większą liczbę domowników. A także – tam, gdzie mieszkają miłośnicy gotowania, pieczenia i zapraszania bliskich na domowe obiady i kolacje – łatwo o górny naczyń do zmywania!

To jednak dopiero początek decyzji! Przeanalizuj uważnie również:

 • pojemność sprzętu.
 • generowany hałas;
 • klasę energetyczną;
 • zużycie wody;
 • programy zmywania;
 • dodatkowe funkcje;
 • zastosowane technologie;
 • łatwe sterowanie urządzeniem;
 • możliwość dostosowania wysokości kosza.

Jaka zmywarka do zabudowy Beko będzie najlepsza?

Sprzęty Beko świetnie się sprzedają – to zasługa doskonałej ich jakości przy bardzo atrakcyjnej cenie. Możesz kupić dobrze oceniane zmywarki za mniej niż 2000 zł. Nie brakuje jednak zaawansowanych sprzętów nawet za dwukrotność tej samy! Zobacz polecane propozycje!

 • BEKO BDIN38531D – jedna z najchętniej wybieranych propozycji za ok. 2000 zł! To model o szerokości 60 cm, który pomieści aż 15 kompletów naczyń. Możesz wybierać spośród ośmiu programów zmywania. Klasa energetyczna omawianego sprzętu to D. Spodoba ci się czujnik zabrudzeń, który pozwoli dobrać odpowiedni program, a także flagowa technologia Beko, czyli GlassShield – stworzona z myślą o myciu delikatnych, szklanych zastaw. Wskaźnik pracy LedSpot poinformuje cię, że wybrany przez ciebie program jest zakończony. Ciekawym rozwiązaniem jest wygodna rączka w dolnym koszu, która ułatwia jego wkładanie i wysuwanie.
 • BEKO BDIS38120Q – model o szerokości 45 cm za mniej niż 2000 zł. Pomieści sporo, bo 11 kompletów naczyń, które umyjesz, korzystając z jednego z ośmiu programów. Klasa energetyczna omawianego sprzętu to E. Spodoba ci się technologia Hygiene Intense, która pozwala na dokładniejszą dezynfekcję naczyń w trakcie zmywania. Także i tutaj znajdziesz czujnik zabrudzeń i technologię ochrony szkła. Dopracowany system powiadomień wizualnych InfoLight i LedSpot pozwolą ci określić, czy zmywarka pracuje, czy program już dobiegł końca.
 • BEKO BDIN36532 – 60-centymetrowy sprzęt o klasie energetycznej D za ponad 2000 zł. Zmieścisz tu 15 kompletów naczyń. Masz do dyspozycji sześć programów zmywania. Masz tutaj czujnik zabrudzeń i system ochrony szkła. Docenisz też informację o zakończeniu programu – LedSpot. Spodoba ci się również 5-pozycyjna szuflada na sztućce FlexiDrawer, która znacznie ułatwi rozmieszczenie naczyń wewnątrz zmywarki.

Chcesz poznać inne modele omawianego producenta? Sprawdź wszystkie zmywarki do zabudowy Beko w sklepie MediaMarkt!

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię