Tablice korkowe

0
1822

W domu, szkole czy w biurze – przydatność tablicy korkowej jest nieoceniona. Tablica korkowa to proste rozwiązanie do umieszczania ważnych informacji, gdzie w łatwy i szybki sposób możemy za pomocą pinezek lub szpilek przytwierdzić różnej wielkości kartki, zdjęcia czy rysunki.

Klasyczna tablica korkowa wykonana jest z dobrej jakości korka drobnoziarnistego oraz ramy drewnianej bądź aluminiowej. Zastosowanie takiego korka gwarantuje nam zawsze estetyczny wygląd, gdyż wbijanie pinezki nie pozostawia śladu. Tablice dostępne są w różnych rozmiarach, które dobieramy zależnie od potrzeb. Ich montaż jest prosty, wystarczy zawiesić je na ścianie w pionie lub poziomie , na szafie, drzwiach czy po prostu oprzeć postawioną na biurku.

Tablice korkowe w domu – domownicy mogą wykorzystać ją w różnych celach, takich jak: umieszczanie codziennych zapisków, listy zakupów, kartki-przypominajki czy zdjęcia rodzinne. W pokoju dziecka przyda się do przypięcia planu lekcji, zdobytych dyplomów lub plakatów z ulubionymi idolami. Także student doceni praktyczność tablicy korkowej wieszając rozkład zajęć, fotkę swojej sympatii albo notatkę z wykładów.

Tablice korkowe w szkole – nauczyciele często wykorzystują tablicę do tworzenia ściennych gazetek szkolnych. Wspólnie z uczniami tworzą tematyczne kolaże, przypinając wiersze, istotne informacje, obrazki i rysunki, jak i hasła.

Tablice korkowe w biurze – to nieodzowny element wyposażenia każdego biura. Pozwala na wielokrotną zmianę danych w każdym pomieszczeniu, wywieszanie na niej ważnych informacji dla pracowników i umieszczanie ogłoszeń. Powieszona w widocznym miejscu tablica korkowa stanie się punktem informacyjnym, jakże potrzebnym w biurze. Zależnie od zastosowania dobieramy rozmiar tablicy. Wykorzystując ją do tworzenia mapy myśli potrzebna będzie ta o większych gabarytach.

Głównymi zaletami tablicy korkowej są cena i łatwość w obsłudze oraz montażu. Będzie pasować ona niemal do każdego pomieszczenia, a wszechstronność jej wykorzystania to kolejny plus. Tablice korkowe do porządkowania codzienności już od dawna stanowią stały element wnętrz domowych i biurowych. Można je kupić w sklepach stacjonarnych jak i w sklepach internetowych.

tablice-korkowe (2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię